Wywiad z Panem Andrzejem Domagalskim… październik 2011

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z panem Andrzejem Domagalskim, nauczycielem wychowania fizycznego.

zdj

Redaktor: Jaki kraj z tych, które Pan zwiedził podoba się Panu najbardziej i dlaczego?

Nauczyciel: To może być Irlandia z jej bujną zielonością, to może być fragment granitowych fiordów Szwecji, to mogą być wysokie Alpy i oczywiście przepiękne Włoskie Dolomity, to na pewno jest Paryż, ale do tego trzeba dorzucić nasze Mazury.

R: Gdyby nie był Pan nauczycielem to jaki zawód chciałby Pan wykonywać?

N: Włóczęgostwo, ale z kasą i klasą!

R: Jak długo jeździ Pan na nartach?

N: Całe życie, ale to dobre pytanie w trzydziestolecie pracy instruktorskiej.

R: Jaki jest Pana ulubiony sport?

N: A jaki nie jest? mam swoje ulubione na każdą porę dnia i roku. Ostatnie moje szaleństwo to łażenie po ośnieżonych i zlodzonych górach na rakietach śnieżnych, ale spróbuję to wam zaproponować w najbliższym czasie. Jesteście wybrańcami losu! mając okazję korzystać z moich zabawek typu kajaki, żagle, golf, narty, a teraz rakiety czyli kompletny miszmasz w moim stylu. Grunt to stale być w ruchu, a najlepiej jeszcze robić to w wesołej grupie fascynatów sportu.

R: Jaki typ kobiet podoba się panu najbardziej?

N: Jeżeli chodzi o kobiety to one również bywają ze mną na takich zwariowanych wakacjach.

R: Dziękuję za wywiad.

 

 

Wywiad opracowała: Karolina Szerlowska.

 

Komentowanie wyłączone.