Wywiad z panią Barbarą Strojny… listopad 2011

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z panią Barbarą Strojny, nauczycielką wychowania fizycznego.

r21Redaktor: Jaki kierunek studiów Pani skończyła?

Nauczyciel: Po liceum poszłam na akademię wychowania fizycznego i tam skończyłam wychowanie fizyczne i rehabilitację, a później jeszcze studiowałam podyplomowo biologię i przygotowanie pedagogiczne; także troszkę tego było.

R: Ile lat uczy Pani w szkole?

N: 10 lat. Teraz jest 11. Uczę od 2000 roku.

R: Jakie sporty Pani uprawia?

N: Staram się uprawiać większość sportów. Jeżeli czegoś nie uprawiałam to próbuje to poznać, bo to jest mój zawód i generalnie lubię się ruszać. Jeżdżę na nartach, gram w różne gry zespołowe, które są na lekcjach i nie tylko, poza tym rower, rolki, łyżwy.

R: Jak Pani godzi wychowanie dziecka z pracą w szkole?

N: Nie jestem jedyna która musi godzić wychowanie dziecka z pracą w szkole. Na pewno pomaga mi rodzina, mąż. Nie zastąpieni są dziadkowie muszę przyznać. A poza tym trzeba sobie tak organizować czas żeby mieć go na wszystko.

R :Jakie jest pani ulubione danie?

N: Najbardziej lubię spaghetti i lody.

R: To może powie Pani czego Pani nie lubi jeść?

N: Nie lubię tłustych rzeczy, nie lubię rodzynek.

R: Dziękujemy za wywiad.

Wywiad opracowała: Karolina Szerlowska.