Talent pisarski Aleksandry Pietryczuk… październik 2012

z1Aleksandra Pietryczuk kl. Ics

Ola ma talent pisarski, który można zauważyć w różnych piosenkach czy wierszach, które napisała. Poniżej pokażemy kilka jej prac, więc sami możecie to ocenić.

Ola pisze od kilku miesięcy i uważa, że pierwsza piosenka, którą napisała, wyszła jej najlepiej. Temat, który pojawia się we wszystkich jej pracach, to konie i jej miłość właśnie do nich.

Koniem, który najbardziej fascynuje Olę i którego najbardziej kocha, jest arab o imieniu Belfegor. Jest to piękne, o siwej maści zwierzę, którego postawa może zachwycić każdego. Z końmi Ola chce także powiązać swoją przyszłość – po ukończeniu gimnazjum, ma zamiar rozpocząć naukę w Liceum Jeździeckim. Ma wielką pasję, którą powinna pielęgnować. My życzymy jej sukcesów i pomyślności na dalszych etapach jej życia, związanych nie tylko z pisarstwem, ale i z końmi! : )

 z2

 z3

 

Opracowały: Klaudia Jędrzejczak i Daria Klimkiewicz z kl. 3b.

Komentowanie wyłączone.