Sport to zdrowie… listopad 2013

         SONY DSCKlasa I s

Klasa I s w październiku rozegrała 5 meczy ligowych oraz jeden sparing.

VI kolejka

Podbeskidzie Bielsko Biała – to pierwszy rywal w tym miesiącu. Mecz na własnym boisku z bielszczanami okazał się zwycięski. Nasi chłopcy z rocznika 2000 wygrali z Podbeskidziem 5:1. Bramki strzelali: Kamiński x 2, Zroski, Macioch i Tanistra. Do zwycięstwa przyłączyli się rodzice którzy wspierali chłopaków.

Sparing

Następnie nasi pierwszoklasiści rozegrali sparing z rówieśnikami z Ukrainy. Sparing został wygrany aż 7:0.

SONY DSC

VII kolejka

Drugim meczem ligowym był ciężki mecz wyjazdowy w Sosnowcu który zakończył się remisem 2:2. „To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, niestety nie udało nam się utrzymać korzystnego wyniku. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, druga już trochę gorsza. Dla zawodników na pewno dużym przeżyciem była możliwość gry na Stadionie Ludowym w Sosnowcu” – powiedział po meczu trener Bartosz Czolka. Obydwie bramki zdobył Daniel Liszka.

VIII kolejka

Trzeci mecz był drugim meczem rozgrywanym na własnym boisku w tym miesiącu. Był to mecz z MUKP Dąbrowa Górnicza. Mecz nie był najlepszy w wykonaniu naszych chłopców chociaż zakończył się zwycięstwem 2:0.Bramki strzelali: Bartek Kamiński i Dominik Chmielewski.

IX kolejka

Kolejny mecz był to ciężki mecz wyjazdowy w Chorzowie zakończony porażką 0:2. Gra nie wyglądała najlepiej ze strony chłopaków.

X kolejka

W 10 kolejce Śląskiej Ligi Trampkarzy 00′ podopieczni trenera Bartosza Czolki i Marka Kasprzyka pokonali na własnym boisku lidera Śląskiej Ligi 2:0. Bramki strzelali: Daniel Liszka i Dominik Chmielewski.

 

SONY DSC

Opracował Mateusz Łaciak I s

Górnik Zabrze 1999

PAŹDZIERNIK

6. kolejka  6.10.2013

Raków Częstochowa 3-10 Górnik Zabrze

Bramki: Dariusz Pawłowski x4, Michał Rymer x3, Krzysztof Czerwik, Adam Stryjakiewicz, Damian Jaworski

Mecz przebiegał po myśli zawodników Górnika. Zdominowali boisko i szybko wyszli na wysokie prowadzenie. W końcówce meczu po kilku zmianach w szeregach trenera Urbana, zawodnicy Rakowa zdobyli 3 bramki. Górnik popełnił w tym meczu mniej błędów, dlatego wygrał to spotkanie.

z16

7. kolejka  13.10.2013

Górnik Zabrze 2-1 Stadion Śląski Chorzów

Bramki: Seweryn Wesołowski, Patryk Joachim

Od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie miała widocznej przewagi. Więcej dogodnych sytuacji stworzyli sobie jednak Górnicy. Po dwubramkowym prowadzeniu, zawodnicy z Chorzowa nieco zmniejszyli swoje straty, jednak brakło im czasu na wypracowanie sobie kolejnych szans na strzelenie bramki.

8. kolejka  20.10.2013

Rekord Bielsko-Biała 0-2 Górnik Zabrze

Bramki: Kamil Surowiec, Mateusz Jóźwik

Przez pierwsze minuty na boisku panował chaos. Obu drużynom brakowało spokoju. O kilka więcej sytuacji wykreowali sobie Górnicy i wygrali te spotkanie.

9. kolejka  27.10.2013

Górnik Zabrze 3-0 MKS Zaborze

Bramki: Damian Jaworski, Seweryn Wesołowski, Michał Rymer

Górnik był drużyną dominującą na boisku. MKS nie wypracował sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Nie istnieli na boisku, popełniali wiele błędów. Wynik był niski ponieważ w drużynie Górnika zabrakło skuteczności.

Damian Jaworski II s

Komentowanie wyłączone.