Z życia szkoły… styczeń 2015

 Ostatni miesiąc 2014 roku już za nami!!

Co przyniesie rok 2015? Czas pokaże…

W mikołajki samorząd uczniowski razem z p. Angeliką Heromińską i p. Eweliną Ludwig udał się do szpitala, na oddział onkologiczny, aby obdarować podarunkami i uśmiechami chore maluchy. Pieniądze zebrane w trakcie dni łasucha, jak również upominki zebrane w naszej szkole  umilą chorym milusińskim święta.


 W grudniu klasa artystyczno – turystyczna 1 B pojechała na wycieczkę do Rept z p. Anną Matysek i dyrektorem Ryszardem Kumalskim. Klasa miała okazję pospacerować po lesie, zwiedzić teren przy Sztolni Czarnego Pstrąga, oraz odwiedzić leśniczówkę.

 g16 g17

g18


Wycieczki szkolne to jedna z lubianych form odpoczynku naszej młodzieży. Piątego grudnia z okazji mikołajek uczniowie klasy 1ds i 2b wraz z wychowawczynią p. Eweliną Lisaj i p. Aleksandrą Kołodziejczyk pod opieką p. Bożeny Dulik i p. Magdy Guzek wyjechali na wycieczkę na lodowisko „Tafla” do Gliwic. Tam czekała na uczestników wycieczki dwugodzinna zabawa na łyżwach, wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Jedni doskonalili inni nabywali umiejętności jazdy na łyżwach. Oczywiście nie obyło się bez bliskich kontaktów z lodową taflą, które na szczęście nie zakończyły się żadną kontuzją. Wszyscy bardzo zadowoleni, lecz trochę poobijani, wrócili do domu w znakomitych humorach.

g19

g20


9, 10, 11, grudnia trzecioklasiści zmierzyli się z egzaminami próbnymi, które są małym sprawdzianem przed tym, co nastąpi w kwietniu. Bójcie się!!!


12 grudnia W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 12 w Rokitnicy odbyły się VIII Zabrzańskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie Panu z weselem” pod patronatem Księdza Biskupa Gerarda Kusza i Pani Prezydent Małgorzaty Mańki – Szulik. Uczniowie klasy 3s pod opieką p. Dyrektora Ryszarda Kumalskiego w kategorii zespoły muzyczne zajęli 2 miejsce. Gratulujemy!!!!

 g21 g22


18 grudnia odbyły się zebrania z rodzicami. Po zebraniach odbył się koncert świąteczno-zimowy przygotowany przez uczniów i Dyrektora Ryszarda Kumalskiego.


19 grudnia uczniowie naszej szkoły wystawili jasełka, które nam wszystkim uzmysłowiły, co w tym niezwykle magicznym czasie jest ważne. W piątek odbyły się wigilie klasowe. A potem….. długo wyczekiwane wolne!!!

g23 g24 g25

Komentowanie wyłączone.