Z życia szkoły… luty 2015

Z życia szkoły… Czas podsumować styczeń!!

W styczniu Maksymilian Pocheć z klasy 2b zdobył I miejsce w XIV Miejskim Konkursie Plastycznym „IMPRESJE BALETOWE!


 

Zespół wokalny z klasy 3s w składzie: Jaworski Damian, Stryjakiewicz Adam, Skutnik Dawid, Jaksik Karol, Joachim Patryki i Zienkiewicz Paweł po wywalczeniu II miejsce w VIII Zabrzańskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Panu” wystąpili w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa.


W dniach 06-12 stycznia zespół Górnika Zabrze z rocznika 2001 przebywał w niemieckiej Jenie. drużyna chłopców zajęła 9 miejsce w międzynarodowym turnieju futsalowym. Trenerzy: Andrzej Szydłowski i Tomasz Ligudziński.

Kadra Górnik Zabrze rocznik 2001: Dominik Sondel, Szymon Kudła, Przemysław Figna, Dominik Siwy, Kacper Wybrańczyk, Mateusz Kapnik, Oskar Skrzyniarz, Kacper Kubik, Łukasz Zjawiński, Paweł Lechki, Marko Zawada.

g26

g28

g27

g29


W środę przed feriami uczniowie naszej szkoły relaksowali się w kinie na adaptacji 3 części działa Tolkiena, oczywiście chodzi o Hobbita- Bitwa pięciu armii, a potem nadeszła zasłużona i oczekiwana przez wszystkich laba….

Komentowanie wyłączone.